Bestuur

Tom Branderhorst: Voorzitter

Yvonne Mulder: Secretariaat

Ingeborg v.d. Grift: Activiteiten

Kirsten Heijke: Activiteiten

Het bestuur is te bereiken via: bestuur@nijenrodes.nl

Wedstrijdsecretariaat

Lucia Verhoef

Het wedstrijdsecretariaat is bereikbaar via: wedstrijdsecretariaat@nijenrodes.nl

Ledenadministratie

Lucia Verhoef

Annette Kroon

De ledenadministratie is bereikbaar via: ledenadministratie@nijenrodes.nl

Technische commissie

Erik Goedegebuure

Fenny Schockman

Paul de Hollander

Ronald Schepens

Thijs Perquin

 

De technische commisie is bereikbaar via: techniek@nijenrodes.nl

Kleding commissie

Iris Orta

Mariska Kiel

De kledingcommissie is bereikbaar via: kleding@nijenrodes.nl

Scheidsrechters commissie

Sarah Verwoerd

Tom Branderhorst

De scheidsrechters commissie is bereikbaar via: scheidsrechters@nijenrodes.nl

Activiteiten commissie

Ingeborg van der Grift

Kirsten Heijke

De activiteiten commissie is bereikbaar via: activiteiten@nijenrodes.nl

Sponsor commissie

Op dit moment hebben we helaas geen sponsor commissie. Geinteresseerd? Neem contact op met het secretariaat (secretariaat@nijenrodes.nl).

Webmaster

Jari van Dam

Erik Goedegebuure

Remi Bode

De webmasters zijn verantwoordelijk voor het up-to-date houden van de website en het plaatsen van nieuwsberichten op de website.

De webmasters zijn te bereiken via: webmaster@nijenrodes.nl

Media commissie

Jari van Dam

Yvonne Mulder

De media commissie beheert de sociale media van Nijenrodes. Wij zorgen ervoor dat nieuwtjes en andere berichten geplaatst worden.

De media commissie is bereikbaar via: media@nijenrodes.nl